Krysa v domě

Autor: Jiří Ščerbakov
(1926 Hradec Králové - 2007)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1967
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 60

Konec dražby: 08.06.2020 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč