15. Krajina s mostem

Autor: Josef Hýsek
(1922 Držkov - 2000 Liberec)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 81 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:07 SELČ

Zbývá: 6d 3h 3m 5s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč