Vysočina

Autor: Jan Kamenický

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 37 cm, rámování: 57 x 65 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč