151. Slovenská vesnička
Autor: Bedřich Tábor
(1904 Rataje - 1976 Bratislava, Slovensko)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 93 cm, výška: 88 cm, rámování: 106 x 111 cm
Konec dražby: 03.05.2021 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč