6. Slovenské chalupy - velký formát

Autor: Bedřich Tábor
(1904 Rataje - 1976 Bratislava, Slovensko)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 71 cm, výška: 61 cm, rámování: 81 x 91 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:02 SELČ

Zbývá: 2d 18h 21m 52s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč