Návr kanceláře

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

kolorovaná kresba, mírně trhnuto pod paspartou, volný list
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 22:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč