293. Návr kanceláře
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, mírně trhnuto pod paspartou, volný list
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč