Studie info. služby pro Karlovy vary

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravodolepod paspartou, volný list
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč