295. Návrh pracovny
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1944
Šířka: 56 cm, výška: 43 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč