Návrh Obývacího pokoje

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 66 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč