30. Studie zasedacího sálu nakl. Melantrich
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
signováno a datováno vlevo dole, pod paspartou mírně trženo, volný list
Technika: kresba, datace: 1948
Šířka: 54 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč