Městský dvorek

Autor: Antonín František Stehlík
(1912 Hluboké Mašůvky - 1989 Znojmo)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 58 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč