25. Pražský motiv
Autor: Vladimír Míčko
(1941 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč