Pláž
Autor: Wilhelm Behm
(1859 Ervalla församling (Švédsko) - 1934 Salems församling, Salem, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1914
Šířka: 56 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 60 x 80
Konec dražby: 14.06.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč