Při západu

Autor: Oskar Brázda
(1887 Rosice, Pardubice - 1977 Líčkov, Liběšice )

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1967
Šířka: 41 cm, výška: 14 cm, rámování: 36,5 x 60 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč