Košík pod stromem

Autor: Oskar Brázda
(1887 Rosice, Pardubice - 1977 Líčkov, Liběšice )

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 36,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 22.07.2020 21:18 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat