90. Ulička mezi domy

Autor: Oskar Brázda
(1887 Rosice, Pardubice - 1977 Líčkov, Liběšice )

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 34 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč