1. Návrh šátku

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

na reversu autorský přípis, karton značně poškozen, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62,5 cm, výška: 63 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 4d 16h 22m 58s

Vyvolávací cena: 400 Kč