Náměstí V.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 27.06.2022 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč