101. Kopce v krajině
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vlevo dole, mírně zvlněno, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč