Konopiště I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 25,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč