14. Konopiště I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 25,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:08 SEČ

Zbývá: 4d 16h 34m 19s

Vyvolávací cena: 500 Kč