16. Opilost

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno na reversu, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 16d 3h 42m 46s

Vyvolávací cena: 800 Kč