17. Ulička

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno na reversu, nahoře mírně trženo, volný list
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 16d 4h 29m 23s

Vyvolávací cena: 800 Kč