Ulička

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, nahoře mírně trženo, volný list
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč