18. Hřebec

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 43 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:11 SEČ

Zbývá: 16d 4h 22m 52s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč