2. Jaroměř
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, razítka, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm
Konec dražby: 01.02.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč