2. Jaroměř

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, razítka, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:25 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 4h 10m 33s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč