2. Jazz

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno dole uprostřed, volný list
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 4d 16h 31m 31s

Vyvolávací cena: 400 Kč