Studie ženy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba
Šířka: 33 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 27.06.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč