Můstek

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 19:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč