Chodidla I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč