28. Akt ženy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:18 SEČ

Zbývá: 16d 3h 59m 23s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč