Květiny

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volná deska
Technika: olej na sololitu, datace: 1959
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč