Chodidla II.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm

Konec dražby: 27.06.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč