5. Akt ženy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 27.06.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 1d 6h 31m 40s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč