5. Modrý akt

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno dole uprostřed, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 4d 16h 57m 33s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč