7. Jaroměř
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, razítka, volný list
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm
Konec dražby: 23.03.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč