Jaroměř

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, razítka, volný list
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč