70. Návrh šátku II.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volně
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 49,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč