73. Pečená kachna
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: tempera, materiál: papír
Šířka: 37 cm, výška: 32 cm, rámování: 41,5 x 51 cm
Konec dražby: 23.03.2021 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč