74. Akt sedícího muže
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vlevo dole, kraje poškozeny a podlepeny, volný list
Technika: kresba
Šířka: 50 cm, výška: 74 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč