8. Jarmark

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 28 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:29 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 2d 4h 2m 19s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 000 Kč23.1.2023 20:26:02