8. Žena v žlutém

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 4d 17h 27m 31s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč