9. Ulička

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, nahoře mírně trženo, volný list
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:30 SEČ

Aktuální cena: 1 300 Kč

Zbývá: 2d 5h 12m 25s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
1 300 Kč23.1.2023 20:26:26
1 000 Kč12.1.2023 19:29:12
800 Kč25.12.2022 14:38:47