90. Džbánek a sklenka
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vlevo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč