226. Chalupa
Autor: Leonard Rotter
(1895 Vídeň - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: 50,5 x 61 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč