Podzim v Horní Běčvě

Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)

signováno vlevo dole, na reversu přípis rukou autora, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč