180. Na jihu
Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Datace: 1934
Šířka: 35 cm, výška: 52 cm, rámování: 77 x 58 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč