Na jihu

Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Datace: 1934
Šířka: 35 cm, výška: 52 cm, rámování: 77 x 58 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč