2. Jarmark na Žerotínově náměstí v Přerově

Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorská anotace, zaskleno a rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 82 cm

Konec dražby: 13.03.2023 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč