31. Hradec Králové - L Formát

Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)

Olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno a datováno vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 87 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 105 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč