Zima na vsi

Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1962
Šířka: 72 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 89 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč