Chalupy na Valašsku
Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1910
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 42 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč