5. Šípkový keř

Autor: Karel Wagner
(1886 Pastviny - 1963 Kameničky)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu věnování, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 64 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:02 SELČ

Zbývá: 14d 18h 45m 59s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč