66. Krajina se stromy
Autor: Karel Wagner
(1886 Pastviny - 1963 Kameničky)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 56,5 x 66
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 8d 1h 27m 54s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč